Přejít k obsahu
  • 14.10.2019 - Konference: CESTA ZA SVOBODOU - Českoslovenští letci v perutích Britského královského letectva a jejich osudy po návratu do střední Evropy.
    Vážené studentky, vážení studenti, dovolujeme si Vás pozvat na konferenci, kterou pořádá Památník Lidice ve spolupráci s Národním Muzeem. Termín konání je 2. prosince 2019. Místo konání: Památník Lidice, Tokajická152, Lidice, odpolední program Národní muzeum, Václavské náměstí 68, Praha. Z důvodu omezené kapacity zasílejte potvrzení o účasti na konferenci nejpozději do 25. listopadu 2019. V případě zájmu o aktivní účast na konferenci zasílejte do 30. října anotace svých příspěvků na e-mailovou adresu janak@lidice-memorial.cz. Délka jednoho referátu by měla činit nejvýše 15 minut a měla by být doprovázena obrazovou prezentací. Anotace příspěvků (maximálně 600 znaků) budou posuzovány a organizátoři si vyhrazují právo konečného výběru příspěvků. Potvrzení o účasti a anotace příspěvků posílejte na: janak@lidice-memorial.cz. V příloze naleznete bližší informace a program konference.

Lucie Červenková

Zpet na seznam aktualit