Přejít k obsahu

Aktuality

 • 11.01.2021 - Pracovní nabídka: ODBORNÝ MUZEJNÍ PRACOVNÍK - HISTORIK / DOKUMENTÁTOR (Městské muzeum Blatná)
  Vážené studentky, vážení studenti, dovolujeme si Vám zpřístupnit pracovní nabídku - Centrum kultury a vzdělávání Blatná vyhlašuje výběrové řízení na pozici odborného pracovníka Městského muzea Blatná. Detailní informace naleznete v dokumentu v příloze.

  Dokumenty

  Lucie Červenková
 • 07.01.2021 - Výběrové řízení na studentskou mobilitu Erasmus+ 2021/22
  Milé studentky, milí studenti, bylo vyhlášeno 1. kolo výběrového řízení na studijní pobyty v rámci programu Erasmus + na akademický rok 2021/2022. Na výjezdy se studenti přihlašují přes Portál, kde si žádají o pobyt na konkrétní univerzitě (k přihlášce je třeba nahrát strukturovaný životopis v anglickém jazyce, motivační dopis v anglickém jazyce a přihlášku do programu Erasmus+ (ke stažení na http://international.zcu.cz/erasmus/studijni_staz_page/formulare.html). Při přihlašování je třeba postupovat dle manuálu v přiloženém dokumentu. Mezní termín pro odevzdání přihlášek je 3. února 2021. Po tomto termínu nebude možné se v Portálu na výjezd přihlásit. Konkrétní podoba výběrového řízení bude upřesněna (zda proběhne distančně či v prostorách KHV).

  Dokumenty

  Lucie Červenková
 • 04.01.2021 - Zkouškové období - konzultační hodiny ZS
  Vážené studentky, vážení studenti, konzultační hodiny v průběhu zkouškového období ZS budou probíhat na základě emailové domluvy s konkrétním pedagogem/pracovníkem. Lucie Červenková

Patička